به نقل گلچین نیوز : به گزارش ایرنا، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز دوشنبه در دیدار مدیرکل دیوان محاسبات استان قزوین با اشاره به رسالت‌های دیوان محاسبات و رسالت تفریق بودجه‌ی این مجموعه افزود: حفاظت و حراست بودجه و چگونگی هزینه کرد آن بسیار مهم است و نباید اجازه دهیم با برخی بی‌سلیقگی‌ها و سوء مدیریت‌ها، بیت‌المال از […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش ایرنا، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز دوشنبه در دیدار مدیرکل دیوان محاسبات استان قزوین با اشاره به رسالت‌های دیوان محاسبات و رسالت تفریق بودجه‌ی این مجموعه افزود: حفاظت و حراست بودجه و چگونگی هزینه کرد آن بسیار مهم است و نباید اجازه دهیم با برخی بی‌سلیقگی‌ها و سوء مدیریت‌ها، بیت‌المال از بین برود و یا برای یک پروژه بخاطر سوء مدیریت در اجرا، چند بار بودجه تخصیص داده شود.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت : باید جلوی هر تخصیص بودجه‌ای که در نهایت بدبینی را در جامعه ما ایجاد می‌کند، گرفته شود و اجازه ندهید تخصیص بودجه‌ها از مسیر درست خود خارج شود.

وی یادآورشد : باید بودجه‌ها را از مسیر کاملاً قانونی و برای پروژه‌هایی که حقیقتاً نیاز جامعه و مردم است اختصاص داد و در مسیر اجرای دقیق قانون، هیچ هراسی نداشته باشیم.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه همه در هر مسوولیت و شغلی که داریم می‌باید آمر به معروف و ناهی از منکر باشیم، افزود: این گونه نباشد که در مسوولیت‌هایی که داریم این باور را داشته باشیم که حق نصیحت، امر به معروف و نهی از منکر را نداریم.

وی اظهار داشت: باید همواره دغدغه فرهنگ مردم را داشته باشیم و اتفاقا همین افراد دغدغه‌مند و اهل امانت‌داریِ بیت‌المال و امر به معروف و نهی از منکر هستند که در نظام اسلامی لیاقت مسوولیت دارند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر گفت : آزادسازی خرمشهر بسیار تاریخی و مهم بود و همانطور که امام خمینی(ره) فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد و این تعبیر امام راحل بسیار روحیه بخش بود.

وی تصریح کرد: زمانی که آزادسازی خرمشهر اعلام شد، مردم قزوین با راهپیمایی خوشحالی خود را اعلام کردند و فضای بسیار زیبایی در شهر به وجود آمد و خاطرات خوبی به یادگار ماند.

امیر خلیلیان مدیرکل دیوان محاسبات استان قزوین نیز در این دیدار گزارشی از تفریق بودجه‌ ارائه کرد.


خبرگزاری گلچین نیوز