به نقل گلچین نیوز : عبدالکریم فیروز زاده در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: روزانه بیش از ۶۰۰ بیمار سرپایی کرونا در درمانگاه رمدسیویر بیمارستان بزرگ دزفول در سه شیفت کاری پذیرش می‌شوند. وی با بیان اینکه این درمانگاه برای دومین بار برای کنترل وضعیت خطرناک کرونا با آغاز موج پنجم ویروس کرونا شروع […]

به نقل گلچین نیوز :

عبدالکریم فیروز زاده در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: روزانه بیش از ۶۰۰ بیمار سرپایی کرونا در درمانگاه رمدسیویر بیمارستان بزرگ دزفول در سه شیفت کاری پذیرش می‌شوند.

وی با بیان اینکه این درمانگاه برای دومین بار برای کنترل وضعیت خطرناک کرونا با آغاز موج پنجم ویروس کرونا شروع به کار کرده است، افزود: هیچ نهاد دولتی یا خصوصی برای تجهیز امکانات و تأمین نیروی انسانی همکاری لازم را نداشته است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول عنوان کرد: برای راه‌اندازی دوباره این درمانگاه در یکم شهریورماه سال جاری از کارشناسان معاونت‌های درمان و آموزش و همچنین اعضای هیئت‌علمی دانشکده پرستاری و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول، کارکنان کلینیک تخصصی یا زهرا (س)، کادر پرستاری بیمارستان بزرگ دزفول و نیروهای جهادی به‌کارگیری شد.

وی با بیان اینکه تنها راه مبارزه با کرونا رعایت پروتکل‌های بهداشتی نظیر رعایت فاصله اجتماعی، زدن حداقل یک ماسک و شست‌وشوی مرتب دست‌هاست، گفت: رعایت نکردن این دستورالعمل‌ها باعث افزایش بیماری و مرگ‌ومیر در سطح جامعه می‌شود.

به گزارش مهر، دزفول در شرایط قرمز کرونایی قرار دارد و ظرفیت بیمارستان بزرگ این شهرستان تکمیل شده است.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز