به نقل گلچین نیوز : حجت الاسلام و المسلمین سید محی الدین طاهری پنجشنبه در جمع خبرنگاران ضمن انتقاد از برخی ستادهای انتخاباتی که بدون اطلاع و مستندات، اقدام به انتشار خبر سفر حجت‌الاسلام والمسلمین رییسی در روز پنجشنبه ۲۰ خردادماه جاری به شیراز و حتی اعلام ریزبرنامه سفر ایشان نمودند بیان داشت : اصل […]

به نقل گلچین نیوز :

حجت الاسلام و المسلمین سید محی الدین طاهری پنجشنبه در جمع خبرنگاران ضمن انتقاد از برخی ستادهای انتخاباتی که بدون اطلاع و مستندات، اقدام به انتشار خبر سفر حجت‌الاسلام والمسلمین رییسی در روز پنجشنبه ۲۰ خردادماه جاری به شیراز و حتی اعلام ریزبرنامه سفر ایشان نمودند بیان داشت : اصل سفر به شیراز تا روز چهارشنبه نیز قطعی نبود و اینکه دو شب قبل برخی افراد با گردهم آوردن اصحاب رسانه اقدام به اعلام برنامه سفر نمودند و حتی ورزشگاه حافظیه را بعنوان مکان سخنرانی اعلام کردند از پایه و اساس باطل بود.
وی اظهارداشت: درشرایطی خبر سفر منتشر شده بود که هنوز مجوزهای لازم از تهران و استان برای سفر ایشان صادر نشده و موضوع در شورای تامین استان نیز مطرح نگردیده بود.
وی افزود: ورزشگاه حافظیه یکی از گزینه های مکان سخنرانی بود و چیزی قطعی نشده بود و همچنان ما بدنبال هماهنگی سفر بودیم که این افراد برای نشان دادن خود و سوءاستفاده های مختلف اقدام به انتشار خبر سفر کردند.
حجت الاسلام و المسلمین طاهری همچنین در ادامه بیان داشت: در موضوع علت لغو سفر، بحث سلامت مردم مطرح بود و دغدغه شخص حجت‌الاسلام والمسلمین رییسی به خطر افتادن سلامتی مردم بود.
وی گفت: به عنوان نمونه، در اهواز با وجود آنکه یک مکان بزرگ برای سخنرانی در نظر گرفته شده بود و با گذاشتن صندلی و نظم خاصی سعی در حفظ پروتکل های بهداشتی شده بود، با این حال بدلیل شور و هیجان مردم عملا پروتکل ها رعایت نشد و بنابراین با اعلام ستاد مرکزی انتخاباتی رییسی ، تمامی سفرهای استانی وی تا اطلاع ثانوی لغو شده است.
وی همچنین از اصحاب رسانه خواست برای کسب خبر و اطلاع رسانی در خصوص ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام والمسلمین رییسی در استان فارس، اخبار را از دکتر مجید فروردین دریافت کنند.
حجت الاسلام والمسلمین طاهری در خصوص تعدد ستادهای تبلیغاتی این کاندیدای انتخابات در شیراز و انواع احکام و ابلاغیه هایی که در این ستادها صادر شده است بیان داشت: ما با هر ستاد فرعی و خودجوش که تنها بدنبال تبلیغات است مشکلی نداریم اما با ستادهایی که به دنبال ارائه برنامه و بیانیه رسمی هستند و یا نشست های خبری برگزار کنند برخورد خواهیم کرد.
مجید فروردین رئیس شورای هماهنگی ستاد انتخابات ۱۴۰۰ حجت‌الاسلام والمسلمین رییسی در استان فارس نیز در این نشست خبری با بیان اینکه تمام کاندیداها از جمله آیت الله رییسی، مجموعه ستاد انتخاباتی خود ولیست مسئولین ستادها در هر استان را به وزارت کشور معرفی کرده اند اظهار داشت : باتوجه به سیاست هر خانه یک ستاد که توسط حجت‌الاسلام والمسلمین رییسی ابلاغ شد، بسیاری از افراد به صورت خودجوش اقدام به تشکیل ستاد تبلیغاتی برای ایشان کردند که ما نه اجازه داریم و نه تمایلی داریم جلوی فعالیت این ستادهای فرعی یا مردمی گرفته شود اما بحث هماهنگی بین ستادها وجود دارد که در همین راستا مقرر شد در هر استان یک معاونت هماهنگی ستادهای مردمی تشکیل شود که مسئولیت آن در استان فارس برعهده دکتر اردکانی است که یکی از وظایف آن جلوگیری از فعالیت افرادی است که بدنبال سودجویی هستند.
انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا جمعه ۲۸ خردادماه جاری برگزار می‌شود.


خبرگزاری گلچین نیوز