به نقل گلچین نیوز : حجت الاسلام سید علی موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر بر لزوم حضور باشکوه مردم در پای صندوق‌های رأی تاکید کرد و گفت: حفظ نظام از اوجب واجبات است. وی با بیان اینکه حفظ نظام از سایر واجبات ضروری‌تر است، اظهار کرد: از مؤلفه‌های مهم حفظ نظام جمهوری اسلامی حضور […]

به نقل گلچین نیوز :

حجت الاسلام سید علی موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر بر لزوم حضور باشکوه مردم در پای صندوق‌های رأی تاکید کرد و گفت: حفظ نظام از اوجب واجبات است.

وی با بیان اینکه حفظ نظام از سایر واجبات ضروری‌تر است، اظهار کرد: از مؤلفه‌های مهم حفظ نظام جمهوری اسلامی حضور مردم در صحنه‌های مختلف است و آنچه که این انقلاب را از سایر انقلاب‌ها متمایز کرده حضور مردم در صحنه‌های مختلف بوده است.

امام جمعه قیدار با بیان اینکه معروف ترین و بهترین جلوه‌های حضور مردم حضور در پای صندوق‌های رأی در انتخابات است، گفت: این بار هم مردم با حضور حماسی خود حماسه دیگری را خلق خواهند کرد.

موسوی با بیان اینکه انتخابات از مهم‌ترین ارکان سرنوشت ساز است، تاکید کرد: مردم ما شرایط را می‌فهمند و اهل درک، بصیرت و فهم هستند و ما در این شرایط به حضور حداکثری مردم نیاز داریم.

وی با بیان اینکه ملت ما همیشه حماسه ساز هستند، ابراز داشت: مردم ما همچنان طبق گذشته پای صندوق‌های رأی حاضر خواهند شد و با اینکه به لحاظ معیشتی نارضایتی دارند ولی به خاطر حفظ و اصل نظام و خون شهیدان همه مردم در پای صندوق‌های رأی حاضر شده و فرد اصلح را انتخاب می‌کنند.


خبرگزاری گلچین نیوز