به نقل گلچین نیوز : به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عبدالرضا ناظری توضیح داد: در جریان درگیری روز گذشته با قاچاقچیان مسلح موادمخدر یک باند مسلحانه قاچاق مواد مخدر منهدم و دو نفر قاچاقچی به هلاکت رسیدند و یک نفر زخمی و سه نفر دستگیر شدند. وی افزود: سرباند شرارت […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عبدالرضا ناظری توضیح داد: در جریان درگیری روز گذشته با قاچاقچیان مسلح موادمخدر یک باند مسلحانه قاچاق مواد مخدر منهدم و دو نفر قاچاقچی به هلاکت رسیدند و یک نفر زخمی و سه نفر دستگیر شدند.

وی افزود: سرباند شرارت های اخیر و قاچاقچی بزرگ مواد مخدر در استان های شرقی و جنوبی کشور توسط دلاورمردان نیروی انتظامی در کهنوج به هلاکت رسید.

ناظری بیان کرد: در این درگیری سه قبضه سلاح کلاشنیکف و مقادیر زیادی مهمات مربوطه و مقادیر قابل توجهی  مواد مخدر کشف و ضبط شد.

به گفته وی در این درگیری متاسفانه سه تن از جان بر کفان نیروی انتظامی (سرگرد ناصر بشنام – ستوانیکم نظام تاجیک – ستوانسوم مسلم بناوند )با اقتدا به مولایشان حسین بن علی(ع) به فیض عظمای شهادت نائل آمدند.
فرمانده انتظامی استان کرمان همچنین آمار کشفیات مواد مخدر را از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۶۵ تن انواع مواد توسط رزمندگان پلیس استان برشمرد و گفت: در این مدت ۱۰ قاچاقچی مسلح به هلاکت رسیده اند و ۶۵ باند ترانزیت قاچاق مواد مخدر نیز منهدم شده است.

شهرستان کهنوج در جنوب استان کرمان قرار دارد.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز