به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین رضا نوری عصر چهار شنبه در نشست با اعضای شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی که در دفتر امام جمعه بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: هر مجموعه‌ای برای رسیدن به موفقیت نیازمند کار منسجم و شبکه سازی است و بدون این مسئله اهداف به […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین رضا نوری عصر چهار شنبه در نشست با اعضای شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی که در دفتر امام جمعه بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: هر مجموعه‌ای برای رسیدن به موفقیت نیازمند کار منسجم و شبکه سازی است و بدون این مسئله اهداف به پیش نخواهد رفت.

امام جمعه بجنورد ادامه داد: تبادل اطلاعات، برنامه ریزی و عملیات بدون وجود هماهنگی صورت نخواهد پذیرفت.

وی پیوند درونی و ارتباط با بیرونی از مجموعه را دو ویژگی مهم شبکه مطلوب دانست و افزود: این شبکه در مناسبت‌هایی مانند اعیاد و یا عزا وظایف مختلفی را بر عهده خواهد گرفت؛ به عنوان مثال بخشی از مجموعه وظیفه اطلاع رسانی و بخش دیگر وظیفه عملیات را دارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین نوری با اشاره به اینکه در همین فرایند فرهنگی اگر شبکه اجتماعی با شبکه فرهنگی متصل و مرتبط شود، جبهه فرهنگی شکل می‌گیرد، تصریح کرد: در این راستا لازم است در قرارگاه‌های فرهنگی نماز جمعه ستادی متشکل از هیأت اندیشه‌ورزی و برنامه‌ریزی شکل بگیرد و این فرایند را مدیریت کند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با تاکید بر اینکه نباید فعالیت‌های مختلف تک بعدی باشد، گفت: فعالیت‌های گوناگون باید دارای ابعاد فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و… باشد و به صورت یکپارچه و منسجم برنامه ریزی شده و اجرا شود.

وی بیان داشت: باید در برنامه‌های مختلف، پیوندهای فرهنگی و اجتماعی را نیز در نظر بگیریم.

حجت الاسلام نوری در انتها گفت: تشکیل یک جبهه فرهنگی با این خصوصیات باعث پای کار آمدن تمام اقشار خواهد شد و هر گروه وظیفه خود را در کار پیدا خواهد کرد.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز