به نقل گلچین نیوز : ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرماندار شهرستان کهگیلویه توسعه نامتوازن بیمارستانی را رنجی بزرگتر از داستان کرونا برای این شهرستان عنوان کرد. «دارا کریمی نژاد» در دیدار معاون درمان وزیر بهداشت از بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت گفت: باید قبول کرد که ضرورت توسعه و نوسازی بیمارستانی در کهگیلویه بیش از هر زمانی احساس […]

به نقل گلچین نیوز :

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرماندار شهرستان کهگیلویه توسعه نامتوازن بیمارستانی را رنجی بزرگتر از داستان کرونا برای این شهرستان عنوان کرد.

«دارا کریمی نژاد» در دیدار معاون درمان وزیر بهداشت از بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت گفت: باید قبول کرد که ضرورت توسعه و نوسازی بیمارستانی در کهگیلویه بیش از هر زمانی احساس میشود.

وی اظهار کرد: تنها بیمارستان شهرستان های کهگیلویه، چرام و لنده رنجی فراتر از کرونا در توسعه نامتوازن بیمارستانی متحمل است .

فرماندار شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه توسعه بیمارستانی در استان  نامتوازن است تصریح کرد: در عین حال که سه شهرستان از یک بیمارستان خدمات دریافت می‌کنند و برای درمان های مهمتر مجبورند به شهرستان ها و استان های مجاور مراجعه کنند، دو شهرستان ده بیمارستان باشاخص بالاتر تعداد تخت به جمعیت مواجه است.

به گزارش ایسنا، وی با تاکید بر ضرورت تقویت مرکز درمانی امام خمینی دهدشت به زیرساخت های تخصصی و فوق تخصصی تصریح کرد: با رسیدن این مرکز درمانی به سطحی از استاندارد و کیفیت مناسب خدمات درمانی فوق تخصصی از آلام این مردم کاسته خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز