به نقل گلچین نیوز : سیامک سرابندی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت:با پیگیری‌های سازمان جهادکشاورزی و سازمان صمت به منظور رفاه حال شهروندان سیستان و بلوچستان و در ادامه توزیع مرغ منجمد آماده طبخ سهمیه‌های بسیار مناسبی به استان اختصاص داده شده است. وی ادامه داد: سهمیه ۸۰۰تنی جدید  برای ذخیره سازی و توزیع به سیستان و […]

به نقل گلچین نیوز :

سیامک سرابندی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت:با پیگیری‌های سازمان جهادکشاورزی و سازمان صمت به منظور رفاه حال شهروندان سیستان و بلوچستان و در ادامه توزیع مرغ منجمد آماده طبخ سهمیه‌های بسیار مناسبی به استان اختصاص داده شده است.

وی ادامه داد: سهمیه ۸۰۰تنی جدید  برای ذخیره سازی و توزیع به سیستان و بلوچستان ابلاغ شده در حال حمل و توزیع است و این فرایند تا زمان برگشت آرامش به بازار ادامه خواهد داشت.

مدیرکل پشتیبانی امور دام سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان از شهروندان خواست به منظور جلوگیری از بروز مخاطرات ناشی از شیوع ویروس کرونا از ازدحام جلوگیری و در صفوف ایجاد شده پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

وی تصریح کرد: از اسفندماه سال گذشته تاکنون یکهزار و ۹۰۰ تن مرغ منجمد تنظیم بازار توزیع شده اما همچنان به دلیل کمبود تولید در سیستان و بلوچستان نیاز است در راستای افزایش ضریب خوداتکایی به گوشت مرغ، واحدهای جدید مرغداری راه‌اندازی شود.


خبرگزاری گلچین نیوز