به نقل گلچین نیوز : به گزارش ایرنا، سهیل سلطانی روز پنج شنبه با اعلام این خبر افزود: در ماموریتی که در ساعت ۲۳:۰۰  روز گذشته به مرکز فوریتهای پزشکی استان قزوین اعلام شد؛ تصادف زنجیره ای سه خودرو و یک موتور سیکلت در محدوده جاده الموت نرسیده به سه راه عبدل آباد ۱۰ مصدوم […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش ایرنا، سهیل سلطانی روز پنج شنبه با اعلام این خبر افزود: در ماموریتی که در ساعت ۲۳:۰۰  روز گذشته به مرکز فوریتهای پزشکی استان قزوین اعلام شد؛ تصادف زنجیره ای سه خودرو و یک موتور سیکلت در محدوده جاده الموت نرسیده به سه راه عبدل آباد ۱۰ مصدوم بر جای گذاشت که سه تن از آنها در دم جان باختند.

وی با اشاره به اینکه، چهار آمبولانس اورژانس از پایگاههای مولوی، فردوسی، کوثر و عوارضی ۲ به محل حادثه اعزام شدند؛ افزود: متاسفانه سه مصدوم که کودکی ۵ ساله ، دو جوان ۲۸و۲۲ ساله بودند علیرغم تلاشهای کارشناسان فوریت های پزشکی به علت شدت جراحات و آسیب های وارده در صحنه حادثه فوت شدند.

سلطانی اظهار داشت: اقدامات درمانی پیشرفته توسط کارشناسان فوریتهای پزشکی برای هفت مصدوم نجات یافته از حادثه صورت گرفت و تمامی مصدومین  به بیمارستان رجایی قزوین منتقل شدند.

وی همچنین به تصادف دو خودرو در محور بوئین زهرا به ساوه، نرسیده به گردنه هجیب، منجر به مصدومیت ۶ نفر و فوت ۱ نفر اشاره کرد و گفت : با اعلام تصادف زنجیره‌ای ۲ خودرو  در گردنه هجیب به‌سرعت ۲ آمبولانس اورژانس از پایگاه‌های آراسنج و بویین زهرا به محل حادثه اعزام شدند.

به گفته سلطانی ، این حادثه ۷ مصدوم داشت که یک مصدوم آن که جوان ۲۶ سال بود، علی‌رغم تلاش کارشناسان فوریت‌های پزشکی به‌علت شدت جراحات و آسیب‌های وارده در صحنه حادثه فوت شد.

وی افزود: اقدامات درمانی پیشرفته توسط کارشناسان فوریت‌های پزشکی برای ۶ مصدوم دیگر این حادثه انجام شد و به بیمارستان امیر المومنین بویین زهرا منتقل شدند.


خبرگزاری گلچین نیوز