به نقل گلچین نیوز : به گزارش ایرنا، سهیل سلطانی روز جمعه با بیان این مطلب، افزود: در ماموریتی، خبر تصادف یک خودرو با موتورسیکلت در محدوده جاده اک به سمت تاکستان اعلام شد که به سرعت سه آمبولانس اورژانس از پایگاه‌های تاکستان و قره باغ به محل حادثه اعزام شدند. سطانی در ادامه افزود:  این حادثه که […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش ایرنا، سهیل سلطانی روز جمعه با بیان این مطلب، افزود: در ماموریتی، خبر تصادف یک خودرو با موتورسیکلت در محدوده جاده اک به سمت تاکستان اعلام شد که به سرعت سه آمبولانس اورژانس از پایگاه‌های تاکستان و قره باغ به محل حادثه اعزام شدند.

سطانی در ادامه افزود:  این حادثه که هفت مصدوم داشت که آمبولانس اول تاکستان بعد از طی مسافت ۱۰ کیلومتری پس از هفت دقیقه به محل حادثه رسید و متاسفانه دو مصدوم موتورسوار به علت شدت حادثه و جراحات وارده که دو جوان ۲۳ و ۲۵ ساله بودند به رغم تلاش‌های کارشناسان فوریت های پزشکی در صحنه حادثه فوت شدند.  

وی افزود: ۲ مصدوم دیگر که سرنشینان خودرو بودند با انجام اقدامات درمانی پیشرفته توسط کارشناسان فوریت‌های پزشکی که در صحنه حادثه انجام شد به بیمارستان تامین اجتماعی تاکستان منتقل شدند.

سلطانی گفت: سه مصدوم دیگر در محل حادثه درمان شدند و برای انتقال به بیمارستان رضایت ندادند.

وی افزود: دو فوتی در صحنه حادثه توسط کارشناسان اورژانس تحویل عوامل انتظامی حاضر در صحنه شدند.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز