به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرنگار مهر، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی روز یکشنبه در برنامه تبلیغاتی تلویزیونی که از سیمای جهانبین استان چهارمحال و بختیاری پخش شد، گفت: استان چهارمحال و یکی از استان پر ظرفیت کشور است که با مشکلات و مسائل مختلفی روبرو است. وی گفت: مشکلات کم آبی، بیکاری، تورم […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرنگار مهر، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی روز یکشنبه در برنامه تبلیغاتی تلویزیونی که از سیمای جهانبین استان چهارمحال و بختیاری پخش شد، گفت: استان چهارمحال و یکی از استان پر ظرفیت کشور است که با مشکلات و مسائل مختلفی روبرو است.

وی گفت: مشکلات کم آبی، بیکاری، تورم بالا، نبود شبکه حمل و نقل مناسب و… از مهمترین مسائلی است که در این استان وجود دارد.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: مسئله آب یکی از مهمترین مسائل این استان است که حل این مشکل از مهمترین برنامه‌هایم چه در این استان و استان‌های دیگر است.

وی تاکید کرد: طرح‌های مختلفی برای حل مشکلات آب در سطح کشور در نظر گرفتیم که مهمترین آن طرح قنات ملی ایران است که مسئله کمبود آب فلات مرکزی را حل می‌کند.

وی گفت: تأمین آب مناطق مختلف کشور از منابع مطمئن‌تر در دستور کارم است تا از ایجاد اختلاف بین مناطق جلوگیری شود و برادری‌ها حفظ شود.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: ضعف در بخش حمل و نقل از دیگر مشکلات در این استان به شمار می‌رود که در دستور کار است این بخش را توسعه دهیم.

وی با اشاره به اینکه عشایر از مهمترین ظرفیت‌های در کشور به شمار می‌روند، گفت: با سکنی گزینی عشایر مخالف هستیم و به دنبال افزایش خدمات درمانی، آموزشی و… به عشایر هستیم تا زندگی راحتری داشته باشند.

وی گفت: سعی داریم در اداره کشور بازبینی کنیم و مدل جدیدی در اداره امور کشور را اجرا کنیم.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: تفویض اختیارات به فرمانداران از مهمترین برنامه‌هایم در صورت انتخاب شدن در انتخابات است و پاسخگو کردن فرمانداران به مردم را در دستور کار داریم.

قاضی‌زاده هاشمی تاکید کرد: برنامه‌ای را طراحی کرده‌ایم که اگر یک سوم مردم یک منطقه از یک مسئول ناراضی باشند آن مسئول عزل می‌شود.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز