به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرنگار مهر، علی بیگ زاده ظهر چهار شنبه در جلسه ساماندهی فضاها و ساختمان‌های اداری خراسان شمالی که در محل استانداری برگزار شد، اظهار کرد: ۶۵ درصد از فضاهای اداری استان دارای سند مالکیت هستند و ۳۵ درصد از این فضاها به صورت استیجاری و فاقد سند مالکیت […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرنگار مهر، علی بیگ زاده ظهر چهار شنبه در جلسه ساماندهی فضاها و ساختمان‌های اداری خراسان شمالی که در محل استانداری برگزار شد، اظهار کرد: ۶۵ درصد از فضاهای اداری استان دارای سند مالکیت هستند و ۳۵ درصد از این فضاها به صورت استیجاری و فاقد سند مالکیت است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی ادامه داد: بیشترین اعتبارات هزینه‌ای استان نیز صرف این فضاها برای پرداخت اجاره بها می‌شود.

وی با اشاره به مصوبه کارگروه ملی فضاهای اداری، افزود: بر این اساس با تشکیل جلسات مستمر کارگروه ساماندهی فضاها و ساختمان‌های اداری نسبت به شناسایی فضاهای اداری مازاد اقدام و تاکنون ۳۴۱و احد ساماندهی شده‌اند.

بیگ زاده در انتها گفت: به دلیل ایجاد شهرهای تازه تأسیس و ضرورت ساماندهی و استقرار فضاهای اداری در این شهرها، پیگیری‌ها و اقدامات لازم به صورت مستمر انجام گرفته که هم اکنون ۲۸و احد اداری در انتظار ساماندهی هستند.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز