به نقل گلچین نیوز : منوچهر حبیبی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مردم استان با مشارکت ۵۲.۱۴ درصدی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا برگ زرین دیگری از خود در تاریخ انقلاب اسلامی برجای گذاشتند. وی ادامه داد: میزان مشارکت مردم در […]

به نقل گلچین نیوز :

منوچهر حبیبی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مردم استان با مشارکت ۵۲.۱۴ درصدی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا برگ زرین دیگری از خود در تاریخ انقلاب اسلامی برجای گذاشتند.

وی ادامه داد: میزان مشارکت مردم در شهرستان‌های بویین زهرا ۷۰ درصد، آبیک ۶۱، تاکستان ۵۷، البرز ۴۸ و قزوین ۴۵ درصد در این دوره از انتخابات بوده است.

حبیبی به میزان مشارکت به تفکیک شهرستان ها اشاره کرد و گفت: میزان مشارکت در آوج ۲۵ هزار و ۶ نفر، در آبیک ۴۴ هزار و ۱۲۰ نفر، در بویین زهرا ۶۶ هزار و ۵۶۵ نفر، در البرز ۷۵ هزار و ۱۲۳ نفر، در تاکستان ۷۸ هزار و ۵۵۶ و در قزوین ۲۰۳ هزار و ۳۹۵ نفر بوده است.

به گفته رییس ستاد انتخابات استان قزوین،  ۴۹۲ هزار و ۸۱۵ شهروند قزوینی در انتخابات ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ پای صندوق‌های رای حاضر شدند.

وی از حضور خوب مردم استان قزوین در پای صندوق های رای قدردانی کرد و گفت: شهروندان قزوینی نشان دادند در هر شرایطی به تکلیف خود عمل می کنند و انقلاب و میهن خود را دوست دارند و همواره حضوری فعالانه در صحنه دارند.

میزان مشارکت مردم قزوین در انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم ۷۹.۲ درصد، دوره دوازدهم ۸۹.۹ درصد و دوره سیردهم ۵۲.۱۴ درصد بوده است.


خبرگزاری گلچین نیوز