به نقل گلچین نیوز : محسن پولادی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مناطق زلزله زده خراسان شمالی پس از گذشت نزدیک به ۲ ماه همچنان در وضعیت نامناسبی قرار دارند. دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در خراسان شمالی ادامه داد: از این رو همزمان با شروع دهه امامت و ولایت، […]

به نقل گلچین نیوز :

محسن پولادی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مناطق زلزله زده خراسان شمالی پس از گذشت نزدیک به ۲ ماه همچنان در وضعیت نامناسبی قرار دارند.

دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در خراسان شمالی ادامه داد: از این رو همزمان با شروع دهه امامت و ولایت، گروه‌های جهادی با حمایت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام در خراسان شمالی به منظور اقدامات عمرانی به مناطق زلزله زده اعزام خواهند شد.

وی افزود: بناست این گروه‌های جهادی پروژه‌های عمرانی مد نظر را اجرا کنند.

پولادی تصریح کرد: ساخت منزل مسکونی، دامداری و احداث سرویس‌های بهداشتی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در خراسان شمالی تصریح کرد: بنیاد احسان در این رویداد بناست ۳ میلیارد ریال برای حمایت از گروه‌های جهادی در جهت تأمین تجهیزات اختصاص دهد.

وی در انتها گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام پیش از این نیز ۴ هزار بسته معیشتی به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بین مناطق زلزله زده استان توزیع کرده بود.


خبرگزاری گلچین نیوز