به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرگزاری مهر، «حسن فضل الله» نماینده پارلمان لبنان در گفتگو با شبکه خبری المیادین تأکید کرد که با مجرمان و جنایتکارانی که به سوی مراسم تشییع پیکر عضو حزب الله در خلده تیراندازی کردند، باید طبق قانون برخورد شود. وی در ادامه با اشاره به اینکه قاتل (یا […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرگزاری مهر، «حسن فضل الله» نماینده پارلمان لبنان در گفتگو با شبکه خبری المیادین تأکید کرد که با مجرمان و جنایتکارانی که به سوی مراسم تشییع پیکر عضو حزب الله در خلده تیراندازی کردند، باید طبق قانون برخورد شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه قاتل (یا قاتلان) این حمله در نهایت حفظ آرامش و خونسردی به مراجع امنیتی تحویل داده شده اند، گفت: «خواستار آن شده بودیم تا (نیروهای امنیتی ارتش) امنیت مسیر کاروان را تأمین کنند اما ارتش در این عرصه به خوبی عمل نکرد».

فضل الله در بخش دیگری از این مصاحبه تلویزیونی گفت: «بخش قابل توجهی از مردم خواستار برخورد با گروهک‌های خودسر و طغیان گری هستند که راه‌های منتهی به مناطق ساحلی را اشغال کرده اند».

او همچنین با اشاره به اینکه امروزه میان پیروان ادیان یا طایفه های خاصی در لبنان هیچ اختلاف جدی وجود ندارد و هرآنچه که در شرف وقوع است، از سوی طرف‌های خارجی و رژیم صهیونیستی نشأت می‌گیرد، تصریح کرد: «خواسته نخست همگان این هست که طبق قانون با مجرمان برخورد شود».

این نماینده پارلمان در پایان سخنانش خطاب به ملت لبنان تصریح کرد: «شما بخاطر اینکه واقعیت‌های منطقه را دستخوش برخی تغییرات کرده اید اینگونه مورد هدف قرار می‌گیرید. ما اکنون برای رسیدگی به این پرونده و بخاطر حفظ یکپارچگی و وحدت و جلوگیری از وقوع اختلاف صبر می کنیم».

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز