به نقل گلچین نیوز : رییس انجمن دارت کشور روز پنجشنبه به خبرنگار  ایرنا گفت: در این دوره از رقابت ها که در ۲ بخش دختران و پسران برگزار شد ۲۲۵ ورزشکار از ۲۰ استان کشور در رده های سنی پایه با هم به رقابت پرداختند. کامبیز ایوب زاده ادامه داد: دربخش دختران نیز انیس افزون، زهره […]

به نقل گلچین نیوز :

رییس انجمن دارت کشور روز پنجشنبه به خبرنگار  ایرنا گفت: در این دوره از رقابت ها که در ۲ بخش دختران و پسران برگزار شد ۲۲۵ ورزشکار از ۲۰ استان کشور در رده های سنی پایه با هم به رقابت پرداختند.

کامبیز ایوب زاده ادامه داد: دربخش دختران نیز انیس افزون، زهره جهانبازی و فرشته اسکندری هر سه از فارس به ترتیب اول تا سوم شدند.

وی اضافه کرد: در بخش پسران نیز امیر رضا خضراب از بوشهر بر سکوی قهرمانی ایستاد، ایلیا هوشیاران  از مازندران نایب قهرمان شد و ابوالفضل باقری هم  از خراسان رضوی عنوان سوم کسب کرد .

ایوب زاده افزود: استان فارس با ۱۵۹  ورزشکار بیشترین سهمیه در این پیکارها داشتند، تهران با ۱۱ ،خراسان جنوبی با ۱۰ و  خوزستان هم با ۷ ورزشکار در رده های بعدی  قرار گرفتند.

همچنین سیستان بلوچستان، البرز، خراسان رضوی ، کردستان، زنجان و  سیستان و بلوچستان نیز هر کدام با یک ورزشکار کمترین سهمیه در این پیکارها داشتند.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز