به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سریال تلویزیونی «گل‌های گرمسیری» به‌کارگردانی محمدمهدی عسگرپور، از ۲۵ شهریور از آی‌فیلم فارسی بازپخش می‌شود. «گل‌های گرمسیری» که محصول سال ۱۳۸۷ شبکه یک سیماست، از پنجشنبه، ۲۵ شهریور، هر شب ساعت ۲۱‌ پخش می‌شود. فیلم‌نامه «گل‌های گرمسیری»، به قلم محمدمهدی عسگرپور نوشته شده است و در […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سریال تلویزیونی «گل‌های گرمسیری» به‌کارگردانی محمدمهدی عسگرپور، از ۲۵ شهریور از آی‌فیلم فارسی بازپخش می‌شود.

«گل‌های گرمسیری» که محصول سال ۱۳۸۷ شبکه یک سیماست، از پنجشنبه، ۲۵ شهریور، هر شب ساعت ۲۱‌ پخش می‌شود.

فیلم‌نامه «گل‌های گرمسیری»، به قلم محمدمهدی عسگرپور نوشته شده است و در خلاصه داستان آن آمده: «تعطیلی دانشگاه‌ها قبل از شروع جنگ تحمیلی باعث پراکنده شدن تعدادی از دانشجویان می‌شود. در این میان، ناهید و رسول که قصد ازدواج با هم را دارند با شروع جنگ از هم جدا می‌شوند. رسول برای دفاع از وطن عازم زادگاهش خرمشهر می‌شود و ناهید برای یافتن او موانع زیادی را پشت سر می‌گذارد، اما رسیدن دوباره‌ این دو به یکدیگر سرآغاز ماجراهایی تازه است…»

محمدصادق جلالی، تهیه‌کننده «گل‌های گرمسیری» است.

بازیگرانی چون اشکان خطیبی، آتیلا پسیانی، بهنوش طباطبایی، روناک یونسی، عمار تفتی، مریم بوبانی و مهدی ساکی در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته‌اند.

بینندگان آی فیلم می‌توانند بازپخش سریال «گل‌های گرمسیری» را  هر روز در ساعت‌های ۵ بامداد و ۱۳ تماشا کنند.

۵۷۵۷

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز