به نقل گلچین نیوز : به گزارش ایرنا آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان ‌و بلوچستان شامگاه دوشنبه در نشست مشترک با ابوذر مهدی نخعی فرماندار زاهدان ضمن تسلیت ایام شهادت امام علی (ع) و گرامیداشت لیالی قدر اظهارداشت: برگزاری انتخابات، حضور پرشور مردم و تحفظ بر سلامت انتخابات از جمله موارد مهم و […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش ایرنا آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان ‌و بلوچستان شامگاه دوشنبه در نشست مشترک با ابوذر مهدی نخعی فرماندار زاهدان ضمن تسلیت ایام شهادت امام علی (ع) و گرامیداشت لیالی قدر اظهارداشت: برگزاری انتخابات، حضور پرشور مردم و تحفظ بر سلامت انتخابات از جمله موارد مهم و قابل توجه است.
وی افزود: باید توجه داشت که حضور افراد معتمد، تاثیرگذار و شناخته‌شده در هیات‌های اجرایی انتخابات برای جلوگیری از ایجاد شائبه موثر خواهد بود.
آیت‌الله محامی بیان کرد: ایفای نقش پدری و بی‌طرفی نظام برای همه اقشار و طیف‌های جامعه و لزوم دقت نظر در تایید صلاحیت کاندیداهای دیگر از موارد مهم بوده و باید به گونه‌ای اقناع عمومی صورت گیرد که مردم احساس نکنند رد صلاحیت‌ها سلیقه‌ای بوده است.

نماینده ولی فقیه در سیستان ‌و بلوچستان تصریح کرد: ممکن است در مواردی کاندیداهای رد صلاحیت‌شده اعتراضاتی داشته باشند که می‌توان تاحدودی برای آن‌ها دلایل رد صلاحیت را ارائه کرد.
وی جلوگیری از ایجاد خلاء در رسیدگی به مشکلات مردم در دوران انتخابات و جابجایی دولت را خواستار شد.
همچین ابوذر مهدی نخعی فرماندار زاهدان در این نشست گفت: در مجموع ۳۱۵ نفر برای شورای اسلامی شهر زاهدان ثبت نام کرده بودند که از این تعداد صلاحیت ۲۷۴ نفر تایید شده است.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز