به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، برای نخستین بار در تاریخ انتخابات ایران، قرار است هفت داوطلب انتخابات ریاست جمهوری برای استان‌های مختلف به تفکیک برنامه تلویزیونی داشته و به بیان دیدگاه‌های خود برای رفع مشکلات استانی بپردازند. بر اساس قرعه کشی انجام شده، این برنامه که شامل گفت و گوی […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، برای نخستین بار در تاریخ انتخابات ایران، قرار است هفت داوطلب انتخابات ریاست جمهوری برای استان‌های مختلف به تفکیک برنامه تلویزیونی داشته و به بیان دیدگاه‌های خود برای رفع مشکلات استانی بپردازند.

بر اساس قرعه کشی انجام شده، این برنامه که شامل گفت و گوی اختصاصی در ارتباط با مسائل و مشکلات هر استان است از امروز ۱۹ خردادماه و از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه آغاز شده است.

بر این اساس آقای قاضی زاده هاشمی امروز با مردم اصفهان صحبت خواهد کرد، اصفهانی‌ها همچنین روزهای پنج شنبه ۲۰ خردادماه و جمعه ۲۱ خرداد به ترتیب میزبان صحبت‌های آقای زاکانی و رضایی خواهند بود و روز شنبه ۲۲ خرداد نیز به برنامه آقای رئیسی اختصاص یافته است.

در روزهای یک شنبه ۲۳ خرداد و دو شنبه ۲۴ ماه جاری نیز آقایان مهرعلیزاده و همتی دیدگاه‌های خود در ارتباط با رفع مشکلات اصفهان را برای مردم این استان تشریح خواهند کرد.

۴۸


خبرگزاری گلچین نیوز