به نقل گلچین نیوز : آرش نجیمی در گفت و گو با خبرنگار خبر آنلاین اظهار کرد: با توجه به اینکه محموله جدید واکسن کرونا در اختیار استان اصفهان قرار نگرفته است دوز دوم واکسن در اولویت قرار دارد تا با رسیدن محموله واکسن کرونا واکسیناسیون گروه های هدف تداوم یابد. وی افزود: اگرچه روند […]

به نقل گلچین نیوز :

آرش نجیمی در گفت و گو با خبرنگار خبر آنلاین اظهار کرد: با توجه به اینکه محموله جدید واکسن کرونا در اختیار استان اصفهان قرار نگرفته است دوز دوم واکسن در اولویت قرار دارد تا با رسیدن محموله واکسن کرونا واکسیناسیون گروه های هدف تداوم یابد.

وی افزود: اگرچه روند ابتلا به کرونا در استان اصفهان کاهشی است اما میزان آن کم و هشدار دهنده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان اعلام کرد: در شبانه روز گذشته از دو هزار و ۲۵ بیمار مشکوک به کرونا ۴۴۹ مورد قطعی شناسایی شد و ۱۳۰ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر ۱۳۳ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز ۸۷۴ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۲۱۲ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر ۱۱ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته هفت مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است. 

۴۸


خبرگزاری گلچین نیوز