به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مهدی امیری بیان کرد: ایجاد زمینه اشتغال خانگی زنان سرپرست خانوار در راستای تأمین بخشی از هزینه‌های اقتصادی از رویکردهای این نهاد است. وی بابیان اینکه حرفه گوهرتراشی از رشته‌های نوین صنایع دستی افزود: ۳۱ بانوی مددجوی استان با […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مهدی امیری بیان کرد: ایجاد زمینه اشتغال خانگی زنان سرپرست خانوار در راستای تأمین بخشی از هزینه‌های اقتصادی از رویکردهای این نهاد است.

وی بابیان اینکه حرفه گوهرتراشی از رشته‌های نوین صنایع دستی افزود: ۳۱ بانوی مددجوی استان با گذراندن ۸۰ ساعت دوره آموزشی توسط یکی از اساتید این حرفه در استان و دریافت لوازم مورد نیاز فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان ادامه داد: ۴۴ بانوی دیگر نیز با گذراندان دوره‌های آموزشی و دریافت دستگاه و لوازم مورد نیاز مشغول به فعالیت شده‌اند.

امیری با اشاره به اینکه دستگاه و لوازم مورد نیاز به صورت رایگان در اختیار مددجویان قرار گرفته است خاطرنشان کرد: دوره‌های آموزشی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی برگزار شده است.

وی ضمن اشاره به درآمد بیش از یک میلیون تومان در ماه برای این بانوان تصریح کرد: تولیدات مددجویان توسط راهبران شغلی خریداری و در بازار به فروش رسیده می‌شود.


خبرگزاری گلچین نیوز