به نقل گلچین نیوز : به گزارش شامگاه سه شنبه روابط عمومی استانداری قم، بهرام سرمست در این پیام آورده است: خبر درگذشت مرحوم حاج هاشم توتونکار(زاهدی) پدر بزرگوار دلاور مردان دوران حماسه و ایثار، شهیدان والا مقام، موجب تاسف و تاثر گردید. وی افزوده است: ایثارگر بزرگواری که در دفاع از ارزش‌ها و کیان اسلامی، […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش شامگاه سه شنبه روابط عمومی استانداری قم، بهرام سرمست در این پیام آورده است: خبر درگذشت مرحوم حاج هاشم توتونکار(زاهدی) پدر بزرگوار دلاور مردان دوران حماسه و ایثار، شهیدان والا مقام، موجب تاسف و تاثر گردید.

وی افزوده است: ایثارگر بزرگواری که در دفاع از ارزش‌ها و کیان اسلامی، از بهترین و ارزشمندترین سرمایه های خود گذشت و بدون شک نام و یاد جاودانش به عنوان اسوه و الگوی صبر و فداکاری برای همیشه در صفحه زرین سراسر حماسه و سرافرازی مردمان این سرزمین می درخشد.

سرمست اضافه کرده است: اینجانب ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی و آرزوی صبر و اجر جزیل برای شما خانواده معظم و بازماندگان معزز، امیدوارم روح بلند آن پدر فداکار و انقلابی در جوار ارواح طیبه فرزندان شهیدش، مشمول رحمت و مغفرت و رضوان الهی باشد.

مرحوم هاشم توتونکار پدر شهیدان حسین، حسن و احمد توتونکار بود که در دوران دفاع مقدس به مقام رفیع شهادت نائل شده بودند.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز