به نقل گلچین نیوز : به گزارش ایرنا، استاندار قزوین در جریان بازدید از این واحدهای صنعتی گفت:اصلی‌ترین سیاست دولت در راستای تحقق رونق و جهش تولید، حمایت از تولید داخلی است.جمالی پور افزود: بازدیداز واحدهای تولیدی و صنعتی با هدف حل موانع و مشکلات تولید و رونق اشتغال انجام می گیرد و مواردی که […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش ایرنا، استاندار قزوین در جریان بازدید از این واحدهای صنعتی گفت:اصلی‌ترین سیاست دولت در راستای تحقق رونق و جهش تولید، حمایت از تولید داخلی است.
جمالی پور افزود: بازدیداز واحدهای تولیدی و صنعتی با هدف حل موانع و مشکلات تولید و رونق اشتغال انجام می گیرد و مواردی که در بازدیدها توسط مدیران واحدهای تولیدی بیان می شود با جدیت مورد پیگیری قرار می گیرد و برای حل آن تلاش می شود.
وی تاکید کرد: بازدید مدیران ارشد استان قزوین از واحدهای صنعتی به صورت مستمر و به منظور رفع موانع تولید، ایجاد رونق اقتصادی و تحقق شعار “تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها”انجام می‌شود.
 استاندار قزوین در ادامه از خط تولید شرکت نوآور ارتباط صنعت مستقر در شهرک صنعتی کاسپین۲ (آبیک) در زمینه دسته سیم لوازم خانگی – دوشاخه و ماسک با اشتغالزایی ۴۴۰ نفر و ۵۵۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری، شرکت سارا کارتن در زمینه تولید کارتن چند لایه و کارتن بسته بندی با ۲۸ نفر اشتغال و ۳۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری و شرکت پلیمر روشان تولید کننده انواع ساره های پلی اتیلنی با ۱۰ نفر اشتغال بازدید به عمل آورد.
وی همچنین از شرکت سها طب البرز  در زمینه تخت جراحی اتاق عمل با ۱۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری، شرکت ایستا لنت آریا در زمینه لنت ترمز سبک و سنگین با اشتغال ۱۷ نفر و سرمایه گذاری ۵۰ میلیارد ریالی، شرکت ایستا نوآوران در زمینه تابلوهای برق فشار قوی و ضعیف با اشتغال ۸۰ نفر و سرمایه گذاری ۳۲۰ میلیارد ریالی و شرکت درود کلید در زمینه مقره های فشار قوی سیلیکونی با اشتغال ۵۰ نفر بازدید کرد و برای حل مشکلات آنها دستورهای لازم را صادر نمود.
عیسی قبادی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین، عزیزالله افضلی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین، استاندار را در این بازدیدها همراهی می کردند.
استان قزوین علاوه بر یک شهر صنعتی دارای ۱۳ شهرک و ۶ ناحیه صنعتی دارد.


خبرگزاری گلچین نیوز