به نقل گلچین نیوز : عنایت‌الله رحیمی، پنجشنبه در آیین بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی در شیراز، ضمن تبریک چهارم شهریور روز کارمند افزود: قطعا همه کارکنان و کارمندان در مسیر خدمت خود همراه خداوند را ناظر بر کار و فعالیت خود می‌دانند و در زمینه رعایت قانون و حدود شرعی و عرفی نیز توجه […]

به نقل گلچین نیوز :

عنایت‌الله رحیمی، پنجشنبه در آیین بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی در شیراز، ضمن تبریک چهارم شهریور روز کارمند افزود: قطعا همه کارکنان و کارمندان در مسیر خدمت خود همراه خداوند را ناظر بر کار و فعالیت خود می‌دانند و در زمینه رعایت قانون و حدود شرعی و عرفی نیز توجه ویژه خواهند داشت.
وی ادامه داد: مدیران نیز علاوه بر موارد مذکور، باید بتوانند با برخورداری از قدرت کنترل برای برنامه‌ریزی و نظارت، مجموعه تحت مدیریت خویش را به سمت پیشرفت پیش ببرند.
استاندار فارس بیان کرد: منابع انسانی نیروهایی هستند که با نوآوری، احساس تعهد و مسئولیت پذیری می‌توانند به کارگاه زندگی گرمی، نور و رونق بخشند و شرافت و عزتمندی را برای خود و جامعه به ارمغان آورند.
رحیمی اضافه کرد: جامعه کارمندی در همه شرایط از جمله در همین ایام کرونا ثابت کرده‌ که با عزت و تعهد، خدمتگزار مردم است و در راه خدمت به شهروندان از هیچ کوششی دریغ نمی کند.
استاندار فارس، ضمن اشاره به معرفی و تقدیر از دستگاه‌ها و کارکنان نمونه در قالب جشنواره شهید رجایی افزود: معرفی برخی افراد و مجموعه‌ها به عنوان کارمند یا دستگاه برتر به معنی عملکرد بد دیگران نیست و قطعا سایر کارمندان و دستگاه‌ها نیز همواره در زمینه خدمت به نظام و مردم و پیشبرد اهداف دولت پرتلاش هستند.
در این آیین از ۱۸ مدیر برتر استانی، ۱۲ کارمند نمونه استانی و همچنین از هفت دستگاه برتر استانی در بعد شاخص‌های عمومی و اختصاصی تقدیر شد.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز