به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرآنلاین البرز و به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی، در آستانه فرارسیدن ۱۲ اردیبهشت‌ماه؛ روز معلم را به جامعه‌ فرهنگیان استان تبریک گفت. متن پیام استاندار البرز به شرح زیر است: بسمه تعالی«به نام آنکه جان را فکرت آموخت»دوازدهم اردیبهشت […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرآنلاین البرز و به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی، در آستانه فرارسیدن ۱۲ اردیبهشت‌ماه؛ روز معلم را به جامعه‌ فرهنگیان استان تبریک گفت.

متن پیام استاندار البرز به شرح زیر است:

بسمه تعالی
«به نام آنکه جان را فکرت آموخت»
دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد فرزانه « شهید مرتضی مطهری » و آغازین روز هفته بزرگداشت مقام معلم، فرصت مغتنمی است تا از  انسان‌های فرهیخته  و وظیفه شناسی که از سر تعهد و دلسوزی، گام در عرصه خطیر و پرمسؤلیت تعلیم نهاده و زمینه ساز رشد و شکوفایی و تحول در جامعه هستند تقدیر گردد.

پیکره پیشرفت و تعالی و مکنت هر مملکتی را مروجین دانش و بینش  آن سرزمین می سازند و راه و رسم خوب زیستن و اندیشیدن و طراوت تربیت توحیدی را معلمان و استادان آن جامعه با روشنای صبح صادق امید و دانایی ترسیم می کنند.

موفقیت نسلهای گذشته ،حال و آینده ما در گروی اهتمام خستگی ناپذیر و پرفروغ این مجاهدان عرصه تعلیم و تزکیه است.

در این راستا از آغازین روز های همه گیری کووید ۱۹، معلمان با تلاش بی‌وقفه و شبانه روزی با خلاقیت، سخت کوشی و مسئولیت پذیری مانع از ایستایی چرخ تعلیم و تربیت و تزکیه شدند.

اینجانب از درگاه خداوند متعال برای جامعه‌ ارجمند فرهنگیان و اصحاب تعلیم و تربیت، سلامتی و توفیق روزافزون را خواستارم.

۴۶

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز