به نقل گلچین نیوز : به گزارش ایرنا، عبدالله آقاعلیخانی روز چهارشنبه در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال استان قزوین، افزود: موضوع برج های ستاره پونک از سال ۹۴- ۹۵ مطرح بود و چندین بار ارزیابی قیمت از ۶۰ میلیارد تا ۳۲۹ میلیارد تومان برای آن صورت گرفته است. وی افزود: با توجه به […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش ایرنا، عبدالله آقاعلیخانی روز چهارشنبه در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال استان قزوین، افزود: موضوع برج های ستاره پونک از سال ۹۴- ۹۵ مطرح بود و چندین بار ارزیابی قیمت از ۶۰ میلیارد تا ۳۲۹ میلیارد تومان برای آن صورت گرفته است.

وی افزود: با توجه به قیمت و هزینه بالای این پروژه، چندین گزارش به سازمان واصل شد که اشکالاتی در ارزیابی وجود دارد.

آقاعلیخانی گفت: از جمله افرادی که به این ارزیابی قیمت ایراد داشتند اعضای شورای شهر قزوین بودند که در دوره جدید شورا نیز حضور دارند و باید به این مساله ورود کنند و قیمت گذاری ها را تکمیل کنند.

وی اضافه کرد: در بررسی های صورت گرفته با کارشناسان رسمی ایرادی که مطرح شد اختلاف فاحش ۱۲۰ میلیاردی پروژه با تعیین قیمت صورت گرفته بود که از نظر ما این قیمت مورد قبول نبود.

این مسوول گفت:با توجه به این موضوع، پیشنهاد کردیم بهترین کار این است که بررسی نهایی قیمت با حضور چندین مرجع و دستگاه مرتبط صورت گیرد تا تفاوت فاحش قیمت مرتفع شود.

وی افزود: شورای حفظ حقوق بیت المال اصراری بر فروش این پروژه ندارد و بحث ما این است که حقوق شهرداری رعایت شود و اگر شهرداری به بانک شهر بدهکار است می توانست در همان سال ۹۴ این پروژه را به بانک معرفی کند.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز