به نقل گلچین نیوز : به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، روز گذشته کرایه‌های عجیبی که الگوریتم اسنپ به کاربران نشان می‌داد باعث واکنش‌های بسیاری شد. رقم‌های عجیبی که حکایت از چند برابر شدن کرایه‌ها داشت. «اسکرین‌شات‌های» منتشر شده در توئیتر واکنش‌هایی را در پی داشت.   «فرید شهابی» مدیر بخش تجاری اسنپ در گفت‌وگو با […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، روز گذشته کرایه‌های عجیبی که الگوریتم اسنپ به کاربران نشان می‌داد باعث واکنش‌های بسیاری شد. رقم‌های عجیبی که حکایت از چند برابر شدن کرایه‌ها داشت. «اسکرین‌شات‌های» منتشر شده در توئیتر واکنش‌هایی را در پی داشت.  

«فرید شهابی» مدیر بخش تجاری اسنپ در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا درباره رقم‌های عجیب و غریب کرایه‌های روز گذشته گفت: روز گذشته به دلیل مشکل فنی که از ساعت ۳:۳۵ تا ۴:۱۵ در سیستم قیمت‌گذاری اسنپ اتفاق افتاد، برخی از کاربران با کرایه‌های نامتعارفی مواجه شدند و اسکرین‌شات‌های قیمت‌ها، در فضای مجازی منتشر شد.

وی درباره اینکه چطور قرار است، خسارت کاربرانی را که در این بازه سفر داشتند جبران شود، اظهار داشت: اسنپ برای جبران خسارت این اختلال، مابه‌تفاوت رقم‌های نامتعارفی که روز گذشته پرداخت شده را از جانب شرکت به مسافران برمی‌گرداند؛ البته قرار نیست این مبالغ از راننده‌ها دریافت شود.

شهابی ادامه داد: همچنین اسنپ برای تمام افرادی که به دلیل قیمت‌های نامتعارف از انجام سفر خودداری کردند یک تخفیف سفر نیز در نظر گرفته است.


خبرگزاری گلچین نیوز