به نقل گلچین نیوز : ایسنا/کردستان رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کردستان گفت: اختلاف ملکی در روستای حسن آباد شهرستان سنندج منجر به قتل شد.  رهنگ عبدالله فاتحی، در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: پیش ازظهر امروز گزارشی به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع نزاع و درگیری در یکی […]

به نقل گلچین نیوز :

ایسنا/کردستان رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کردستان گفت: اختلاف ملکی در روستای حسن آباد شهرستان سنندج منجر به قتل شد. 

رهنگ عبدالله فاتحی، در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: پیش ازظهر امروز گزارشی به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع نزاع و درگیری در یکی از محلات روستای حسن آباد شهرستان سنندج واصل شد که بلافاصله مأموران کلانتری ۱۹ شهرستان سنندج و تیمی از پلیس آگاهی استان به محل حادثه اعزام شدند. 

وی افزود: مأموران با بررسی های اولیه در محل وقوع سانحه دریافتند ۲ نفراز شهروندان با همدیگر نزاع و مشاجره لفظی داشتند که متاسفانه یکی از آنان طرف مقابل را مورد اصابت گلوله قرار می دهد و سپس اقدام به خود زنی کرده است. 

سرهنگ فاتحی بیان کرد: متهمی که اقدام به قتل و سپس خودزنی کرده بود؛ دستگیر شد و بلافاصله توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد. 

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان با بیان اینکه گزارش تحقیقات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد؛ خاطرنشان کرد: بررسی های اولیه حاکی از آن است که این ۲شهروند به علت اختلافات ملکی با همدیگر نزاع داشتند که با خود کنترلی می توان از وقوع چنین حوادث ناگواری پیشگیری کرد.

انتهای پیام


خبرگزاری گلچین نیوز