به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرگزاری مهر، محمدعلی نبی‌پور در جلسه ستاد انتخابات استان که با حضور دیگر اعضا در محل سالن شهید باهنر استانداری برگزار شد، اظهار کرد: در انتخابات آتی با توجه به بیماری کرونا بیش از هزار صندوق اخذ رأی در استان افزایش داده شده است، تا از این طریق […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدعلی نبی‌پور در جلسه ستاد انتخابات استان که با حضور دیگر اعضا در محل سالن شهید باهنر استانداری برگزار شد، اظهار کرد: در انتخابات آتی با توجه به بیماری کرونا بیش از هزار صندوق اخذ رأی در استان افزایش داده شده است، تا از این طریق هم دسترسی مردم به صندوق‌های اخذ رأی راحت تر و هم ازدحام کمتری را شاهد باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی، بر اهمیت سلامت افراد در کنار سلامت انتخابات تاکید کرد و افزود: در این راستا اقدامات و اقلام بهداشتی در شعب تأمین شده است.

وی اضافه کرد: توزیع تعرفه‌ها و صندوق‌ها و دیگر اقلام از فردا بین شهرستان‌ها شروع خواهد شد.

نبی پور ضمن اشاره به آمادگی کامل استان برای برگزاری یک انتخابات باشکوه خاطرنشان کرد: امیدواریم یک انتخابات پرشور در سلامت و با امنیت کامل و در تراز جمهوری اسلامی برگزار شود.

در این جلسه فرمانداران شهرستان‌های کاشمر و کوهسرخ نیز در خصوص آخرین وضعیت شهرستان خود برای برگزاری انتخابات به بیان گزارش پرداختند.

به گفته نماینده شرکت برق در این جلسه، ۷۲ ساعت حین و قبل و بعد از انتخابات قطعی برق نخواهیم داشت.


خبرگزاری گلچین نیوز