به نقل گلچین نیوز : ایسنا/یزد رئیس اداره بهزیستی شهرستان اردکان از برگزاری پویش ضیافت همدلی با کمک و حمایت خیران و نیکوکاران به یاری نیازمندان و هموطنان نیازمند جامعه خبر داد. «امیرولی عضدزاده» با اشاره به نقش موثر موسسات و مراکز تحت نظارت بهزیستی در حمایت مستمر و موثر از جامعه هدف سازمان بهزیستی بیان […]

به نقل گلچین نیوز :

ایسنا/یزد رئیس اداره بهزیستی شهرستان اردکان از برگزاری پویش ضیافت همدلی با کمک و حمایت خیران و نیکوکاران به یاری نیازمندان و هموطنان نیازمند جامعه خبر داد.

«امیرولی عضدزاده» با اشاره به نقش موثر موسسات و مراکز تحت نظارت بهزیستی در حمایت مستمر و موثر از جامعه هدف سازمان بهزیستی بیان کرد: در پویش ضیافت همدلی، مقرر شد مراکز تحت نظارت بهزیستی چهار پویش صدقه، خیریه، فطریه و دو پویش تهیه ارزاق و غذای گرم با حمایت خیران نیک اندیش را اجرا کنند. 
وی افزود: مردم و خیران می‌توانند کمک‌های خود را از طریق یکی از این چهار پویش به دست ما و در نهایت به دست نیازمندان برسانند.  

عضدزاده با تشکر از خیران عزیزی که بهزیستی را در این امر خداپسندانه حمایت می‌کنند، گفت: در سه مرحله بسته‌های حمایتی به ارزش ریالی هر کدام چهار میلیون و ۵۰۰ ریال بین ۶۵۰ خانوار تحت پوشش، نیازمند توزیع می شود.

وی تصریح کرد: جمعا ارزش ریالی این بسته‌های حمایتی دو میلیارد و ۶۰۰ هزار ریال برآورد می‌شود که شامل اقلامی چون مرغ، برنج، حبوبات، شکر وچای بوده و تا پایان ماه مبارک رمضان توزیع می شود.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان اردکان همچنین گفت: با یاری خداوند متعال و کمک خیران شهرستان، بیش از ۲۰۰۰ پرس غذای گرم تا پایان ماه مبارک رمضان توسط انجمن حمایت از معلولین شهرستان اردکان بین خانواده های معلولین تحت پوشش بهزیستی توزیع خواهد شد.

دکتر عضدزاده با اشاره به این که اعضای موسسات خیریه متشکل از معتمدین، خیرین و نیکوکاران شهرستان است، گفت: طی سالیان متمادی شناخت خوبی از نیازمندان واقعی شهرستان پیدا کرده اند لذا نیکوکاران محترم می‌توانند کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را به موسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی تحویل دهند.

وی در پایان تصریح کرد: همچنین همشهریان گرامی می توانند از طریق راه های زیر در پویش ضیافت همدلی به منظور کمک به افراد نیازمند در ماه مبارک رمضان شرکت نمایید.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز